Doprava a ceny

Dodání zboží
Zboží Vám odešleme v co nejkratším termínu – obvykle následující pracovní den (ve výjimečných případech do 3 pracovních dní) od přijetí objednávky (resp. od připsání platby na náš účet v případě platby bankovním převodem). Zboží dodáváme prostřednictvím České pošty nebo přepravní službou PPL. Fakturu, která platí zároveň jako záruční list, dostanete spolu se zbožím, popřípadě elektronicky emailem.

Náklady na přepravu platíte jenom z části. Neúčtujeme žádné balné ani obdobné přirážky. K ceně zboží jsou v závislosti na způsobu doručení a ceny objednávky účtovány tyto částky:


Objednávka do 500,-


Objednávka od 501,-

Osobní odběr
(Třinec)
Česká poštaPPLOsobní odběr
(Třinec)
Česká poštaPPL

 PLATBA PŘEVODEM

zdarma50 Kč85 Kčzdarma 105 Kč
(balík do ruky)
85 Kč

 DOBÍRKOU

/90 Kč125 Kč/ 145 Kč 
(balík do ruky)
125 Kč
PAYPALzdarma50 Kč85 Kčzdarma105 Kč85 Kč

 

SLOVENSKO:

Osobní odběr
(Třinec)
GLS
Slovensko
 PLATBA PŘEVODEM

zdarma3,50€
 DOBÍRKOU

/5,00€
PAYPALzdarma3,50€


V případě, že dojde k vrácení odeslané zásilky (nepřevzetí zásilky zákazníkem) a zákazník požádá o jeho opětovné zaslání, bude účtován paušální poplatek ve výši 89 Kč.

V případě nevyzvednutí zásilky na dobírku si prodejce vyhrazuje právo na úhradu nákladů spojených s odesláním zásilky. Těmito náklady se rozumí výška poštovného a 20% ceny zboží v zásilce. Zároveň si prodejce vyhrazuje právo další zásilku na dobírku již nezasílat.

O jednotlivých skutečnostech (potvrzení objednávky, údajích k provedení platby, obdržení platby, dodávky apod.) bude kupující informován prostřednictvím e-mailu, popř. telefonu.